• |
ide | kryesore

Shkrumbohet nga flakët makina në autostradën Tiranë-Durrës

Lajme, Të fundit

Një automjet është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se automjeti është në pronësi të një shefi policie në Kavajë, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur.


Ende nuk dihet shkaku i zjarrit  dhe nëse ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në terren për të zbardhur shkaqet e ngjarjes. ©Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu