• |
ide | kryesore

Moti i keq, përmbytje në Durrës e Gjirokastër (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Reshjet intensive të shiut përgjatë orëve të mbrëmjes dhe mengjesit të sotëm kanë shkaktuar përmbytje në vend.

Poshtë kemi pamje nga Gjirokastra e Durrësi ku duket vështirësia në qarkullimin e makinave. Raportohet së edhe në qytete të tjera ka pasur probleme me përmbytjet. ©Lapsi.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu