• |
ide | kryesore

Fotografët e kapin mat Ronaldon me dorën mbi vendin e ndaluar të Georginës. Pamjet çmendin rrjetin

Paparazzi, Slider

Ronaldo dhe Georgina ishin të ftuar së në “MTV EMA 2019”, ku ranë në sy per format e saj bombastike të cilat viheshin menjëherë re nga fustani i saj i çarë dhe tepër i ngushtë.

Por teksa po pozonin, Ronaldo e ka mbajtur njërën dorë në një vend të papërshtatshëm duke i prekur të pasmet partneres së tij në publik.


Ja fotoja që po bën edhe xhiron në rrjet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu