• |
ide | kryesore

I shoqi regjisor, Julianne Moore: I urrej skenat intime para tij

Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur Julianne Moore ka rrëfyer së fundmi raportet e saj profesionale me të shoqin, regjisorin Bart Freundlich.

Në një intervistë për “Standard.co”, Moore ka treguar se nuk i pëlqen aspak që të realizojë skena intime, ndërkohë që i shoqi fshihet pas kamerave. “Është e tmerrshme për mua që të xhirohem. Nuk më pëlqejnë skenat intime dhe e di se as burri im nuk i pëlqen. Por, kjo është puna. Është përvoja më e bezdisshme në të gjithë jetën time”-është shprehur aktorja.


Risjellim në vëmendje se çifti hollivudian ka bashkëpunuar në filmin “After The Weeding”, që përmban pikërisht një skenë intime të Julian Moore me aktorin Billy Crudup.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu