• |
ide | kryesore

Video prekëse/ Ushtari shqiptar kthehet nga Afganistani dhe surprizon nënën

Syri i Lapsit

Janë të shumtë ushtarakët që kthehen nga misionet në vendet e konfliktit që surprizojnë familjarët e tyre kur kthehen në atdhe. Ata vijnë pa lajmëruar të afërmit e tyre.


Një gjest të tillë ka bërë edhe ushtari Shkëlqim Hoxha që është kthyer nga misioni në Herat duke i bërë një surprizë nënës së tij. Momenti i takimit është prekës. Video është publikuar nga ministrja e mbrojtjes Olta Xhaçka. ©LAPSI.al9 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.