• |
ide | kryesore

(VIDEO) Si e sulmonte Rama-policin e shantazhuar nga Redian Rraja

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot Redjan Rraja u arrestua si atentator i dyshuar i prokurorit Arjan Ndoja, por kur ai përmendej më parë nga oficeri i policisë Emiljano Nuhu se e kishte kërcënuar, Edi Rama e linçonte këtë të fundit publikisht.


Redjan Rraja del edhe në kallëzimin që ka bërë ish-oficerit i policisë në Komisariatin e Fushë-Krujës Emiliano Nuhu për çështjen e Xhisiela Malokut,. Në këtë denoncim Nuhu tregon se ka komunikuar me Redian Rrajën nëpërmjet mesazheve dhe më pas edhe fizikisht në një lokal diku te Unaza e Re afër ‘Astrit’, ku është kërcënuar me jetë.


Faktet/ Redian Rraja shantazhoi oficerin e policisë, por si hyri gjemb në këmbë 

Por, ndërsa polici tregonte këto probleme që haste në kuestin e tij për të provuar abuzimet e Rexhep Rrahjes, djalit të deputetit të PS, mbi Xhisiela Malokun, Rama e quante ‘horr’ dhe se nuk do t’i ndahej këmba këmbës. Shikoni videon:

©Lapsi.al 

4 Comments

  1. Me kete qenje qe kemi ne krye te qeverise, nik eshte aspak e cuditeshme qe te nje dite te bukur t’iu vere kapistallin te gjitheve dhe te kerkoje qe t’i terheqin karrocen ku kjo qenje, Tao Tao, Dylqinja e Tobozez dhe ndonje tjeter te gezohen me vuajtjet qe iu shkaktojne te njerezve.

  2. Akoma s keni ikur o njerez, qouni more sy lesh mbathjani se me ket km karagjoz i pashpirt, anti njeri s rrihet ne burg e jo me gjoja i lire💩💩💩

  3. Pranaj Prokuroria duhet te marre edhe kryeministrin,por edhe zevendesin e tij,e te filloje hetimin edhe per Zaganin dhe Nuhun,qe te dalin te gjitha lidhjet e krimit,si dhe mbrojtesit e tyre.Por Prokuroria qe kemi ,nuk do e marre kete hetim,se eshte vete pjese e sistemitte rilindjes.Por nderkombetaret,si dhe te gjitha Perfaqesite Diplomatike qe ndodhen ne Tirane,duke qene ne dijeni te te gjitha deklaratave,dhe fakteve,duhet te nderhyjne e te kerkojne me force (me te njenjten force,qe kerkonin nga Opozita ,qe te mos perdorte dhune ne protestat qe bente),qe Prokuroria te marre ne dore hetimet e ketyre krimeve dhe te mos justifikohen se kur te filloje SPAK-u,ai do na i zgjidhka te gjitha.SPAK-u do beje punen e vet,kur te filloje,ndersa sot e kesaj dite,hetimet duhet (don,apo,nuk don ajo) te detyrohet edhe nga nderkombetaret,qe te filloje medoemos te gjitha hetimet qe i ka ngrire deri me sot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu