• |
ide | kryesore

Berisha nxjerr denoncimin: Erion Braçe i përfshirë në atentatin e prokurorit në Durrës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Sali Berisha ka publikuar sot një denoncim të rëndë, ndaj zëvendës kryeministrit Erion Braçe.

Sipas denoncuesit, Braçe dhe Fredi Kokoneshi janë përfshirë në atentatin e ndodhur në Shkozet ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj. Braçe dhe Edi Rama patën sulmuar publikisht prokurorin e mbetur të plagosur nga atentati 3 javë më parë.


Atentat mafioz në Durrës, plagoset rënde prokurori i sulmuar nga Rama dhe Braçe 

Atentati/ Redjan Rraja del sot para Krimeve të Rënda, zbulohen detaje nga dëshmia në Prokurori 

Denoncimi i plotë:   

Braçe i pluhurit me Kokoneshin e tij trafikant akuzohen te implikuar ne atentatin e Shkozetit! 

Lexoni denoncimin e qytetares dixhitale! sb

Pershendetje doktor jam nje qytetare nga lushnja desha te beja nje denoncim per sa i perket atentatit te prokurorit arjan ndoj. para disa dites nje lokal ketu ne zone eshte pare kryetari fredi kokoneshi me nje person ishte rreth 25 vjec djal i ri bjond dhe i therriste gest te linte pershtypjen si orges bilbili dhe me mbrapa ka ardhur zv.kryemistri brace.

ne bisede e siper z.kokoneshi ka thene e duam ta shikojme te katandisur ate prokuror u be ai te dali kunder nesh. te lutem jam familjare dhe dua te jem anonine se skam ndermend te kem fatin e shume njerzve te vrare ketu.

19 Comments

 1. Tani do dalin plot mero, bullonër dhe qepaze te tjere qe e kane mamin ne shpelle, dhe do qesendisin Berishen…..
  A thua se ua ka fajin ai plaku(gjithsesi matuf) dhe jo llumi i madh i krimit qe eshte palë me Parlamentin e Qeverine e me plot Bashki

    1. shko mor kar, na ben si fake shqupist. ti je i pari qe komenton cdo koment me sy shqupisti. te qifsha shqupin e ripjelljen. pervec teje dhe ca suflakeve te tjera, te shqupit apo fugshpumit, te gjith te tjeret tashme e din qe keta nuk jan armiq por partner qe vazhdojne shtojne pasuri e pushtete. te tjerat jan estrad per ju tifozat dhe delet suflakase. 1 miliard akuza dhe asnje brenda si nga pozita si nga opozita. rroft shqupi per ata si ty.

     1. po shoku gey bardhit je ti. mendjen te qihesh me meshkuj e ke. ik ha sulfakun e kujdes mos te ngedc ne fyt.

 2. pse nuk shkon ne propurori o fisqir, o telefon i prishur, o vrimacels. ta them un pse, se je fake news, je fake njeri. e ben thjesht per politik, kaq. varikars. vrases e hajdut.

  1. po ti vere emer mbiemer dhe nje nr dokumenti. me nickname je varikars njesoj si gjith te tjeret. po ca te besh dhe ti, do hash buk. per nje pilaf i thu sales bab.

 3. Ne çdo vend normal Berisha do ishte arrestuar per akuza te pabaza dhe aq me teper akuza qe thote se ia kane shkruajtur qytetare dixhital,supozojme qe i ka ardhur nje denoncim i tille,çfare duhet te beje çdokush qe merr nje denoncim te tille?duhet te shkoje ne prokurori e te denoncoi rastin se perndryshe denohesh per fshehje informacioni dhe perhapje lajmi te rreme,pra si ka mundesi qe nje njeri qe ka drejtuar Shqiperine per njezeteca vjet dhe vazhdon te drejtoje opoziten publikon pa asnje baze thashetheme dhe tallje bythe qe i bejne njerezit ne rrjetet sociale ne emrin e qytetarit dixhital!!!!

  1. Po ti ke kryekllufkaroministrin qe akuzon nga foltorja e parlamentit dhe nuk con prova ne prokurori. E pastaj ja kerkon Berishes. Ai thjesht publikon informacione we I vijne nga qytetaret e qe deri tani jane provuar si te besueshme.

   1. i paske provuar ti o rrot kari. nja dy her kam shkruar un karlliqe dhe ai loqja i ka publikuar. ndonje te vertet edhe ka, dhe pikerisht ato e bejn ate qe te manipuloj me shum, po vrimacesli vrimecels ngelet.

 4. Nuk ka faj Saliu qe leh e shpif gjithmone, fajet i ka prokuroria qe njehere nuk e therret te paraqesi ‘provat’ e qytetareve dighital.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu