• |
ide | kryesore

Drake poston foton e parë të djalit (FOTO)

Paparazzi, Slider

Së fundmi ai ka postuar një foto të djalit të tij 2-vjeçar. Në foto shfaqet këmba e fëmijës i cili ka veshur çorape në të cilat shkruhet “Të dua babi”.


 Drake në fillim e mohoi djalin e tij, por tani ka menduar që t’i qëndrojë afër. Sipas “People”, gjatë ditëlindjes Drake postoi një foto të ambjentit të dekoruar për ditëlindje dhe shkruajti “Gëzuar Ditëlindjen Mbret”.

Që kur u bë baba, Drake ka ndarë shumë pak postime në media sociale për djalin e tij, të cilin e ka me ish-yllin e filmave pornografikë, Sophie Brussaux.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu