• |
ide | kryesore

Me gjoks të ekspozuar dhe mjaft sensuale, Enca publikon disa detaje nga klipi i i ri

Paparazzi, Slider

Enca është gati të hedhë në treg këngën e saj më të re dhe nga dita në ditë zbulon detaje që lidhen me të. Ajo ka treguar se projekti mban titullin “Mwah” dhe do të jetë shumë ritmike. Aktualisht ajo është duke u marrë me xhirimet e klipit dhe së fundmi ka zbuluar një nga veshjet e saj. Si gjithmonë ajo ka zgjedhur një veshje seksi lejla me printe zebre të kombinuar me këpucë me takë të bardha. Këngëtarja ka nxjerrë në pah gjoksin dhe look-u i saj është pëlqyer shumë nga ndjekësit. Kënga pritet të publikohet së shpejti dhe një pjesë të saj mund ta dëgjoni më poshtë.


 

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu