• |
ide | kryesore

Meghan dhe Harry tregojnë për rritjen e Archer

Paparazzi, Slider

Archie tani është 6-muajsh dhe Duka e Dukesha e Sussex, kanë ndarë disa detaje lidhur me të në një takim me familjet e ushtarëve mëngjesin e djeshëm. Ata kanë treguar se i vogli tashmë ecën këmbadoras dhe i kanë dalë dy dhëmbët e parë.

Harry u shpreh se vlerësonte punën e gjithë nënave për rritjen e fëmijëve të tyre ndërsa bashkëshortët kanë qenë me misione jashtë vendit. Ai shprehu keqardhjen e tij që ata janë detyruar të humbasin momente nga rritja e fëmijëve të tyre, për të mbrojtur atdheun.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu