• |
ide | kryesore

Modelja Kejvina Kthella thirret në polici për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja

Lajme, Të fundit

Detaje interesante zbulohen nga hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, mikut të tij Aleksandër Laho dhe shoferit Andi Maloku që fatkeqësisht ndërroi jetë pasditen e së enjtes. Raportohet se është marrë në pyetje nga prokurorët edhe një nga personazhet e njohur të showbizzit shqiptar, modelja Kejvina Kthella.

Shkak janë bërë komunikimet e saj me të arrestuarin Redjan Rraja. Sipas hetimeve modelja e njohur kishte miqësi me Rrajën. Ajo është thirrur dhe pyetur për lëvizjet e fundit të Rrajës sidomos ditën e atentatit. Për Rrajën gjykata vendosi masën e sigurisë arrest me burg. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Te gjitha dashnore te fortesh e
    halabakesh behen heret a vone keto fyçkat qe çajne rruget e suksesit me pjeshken para. Kjo tradite u mboll qe
    heret ne shqiperi!

  2. Ska ngel kurve pa u bere “vip” neper televizione, dhe duke bere karshillik me foto ne vende luksi me leket e trafikanteve. Shqiperia qe duan

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu