• |
ide | kryesore

Pamje të rënda/ Ulërima në spitalin e Traumës kur mësohet vdekja e Andi Malokut (VIDEO)

Lajme, Të fundit

Këtë të enjte ndërroi jetë në spitalin e Traumës në Tiranë 24-vjeçari Andi Maloku, i cili mbeti i plagosur rëndë 6 ditë më parë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe të fortit të Sukthit ‘Rrumit’.


Fatkeqësisht i riu ndërroi jetë pas 6 ditëve në agoni. News24 ka publikuar një video të momenteve kur familjarët mësojmë lajmin e rëndë.


7 Comments

  1. Vuajtja e njerezve per humbjen e familjareve eshte dicka qe i perket familjes. Nuk eshte dicka qe perben lajm per tjeret…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu