• |
ide | kryesore

Stresi fotografohet duke puthur një femër tjetër, ndërkohë kërkon rikthim me ish të fejuarën

Paparazzi, Slider

Jeta private e Stresit vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çdo e re nga reperi përbën kuriozitet për publikun. Pak muaj pas ndarjes nga Keisi, Stresi deklaroi se po kërkon rikthimin dhe la të kuptohej se dasma mund të bëhet.Madje edhe Keisi mori një hap drejt pajtimit ditën e djeshme kur deklaroi se artisti i saj i preferuar është Stresi.Ndërsa sot “Iconstyle”, ka publikuar një video ku reperi shfaqet në club në shoqërinë e një vajze bukuroshe. Teksa ajo filmon veten dhe Stresin, në një moment ai e puth në faqe.Megjithatë ende nuk dihet nëse vajza është thjesht ndonjë mikeshë apo ka diçka më shumë me Stresin. Mbetet për t’u parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu