• |
ide | kryesore

Zbulohet identiteti i vajzës që tërhoqi vëmendjen në MTV krah Loredanës

Arkiva, Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë Loredana mori pjesë në MTV Europe Music Awards, ku fitoi çmimin “Best Swiss Act”. Reperja shqiptare ra në sy me veshjen e saj komplet me të zeza e madje u komentua edhe nga mediat e huaja.Mirëpo vëmendjen e tërhoqi edhe vajza që e shoqëronte Loredanën, një brune, e veshur gjithashtu me të zeza.Vajza në fjalë është Juju, një repere shumë e famshme në Gjermani dhe Zvicër.Ajo ka bashkëpunuar me njërin prej reperëve më të kërkuar në vendet gjermano-folëse, Capital Bra dhe kënga e tyre ka arritur më shumë se 77 milionë klikime në YouTube.prive/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu