• |
ide | kryesore

Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në Gjykatën e Apelit

Arkiva, Lajme, Të fundit

Avokati i Redjan Rrajës ka ankimuar në Apel vendimin e Gjykatës për masën ‘Arrest me burg’ ndaj klientit të tij.


Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë ‘Arrest me burg’ për Redjan Rrajën.


Ndërkohë burimet bëjnë me dije se gjatë natës është ushtruar kontroll në banesën e një personi I cili dyshohet se mund të ketë lidhje me atentatin. Banesa ndodhet në Lushnje.

3 Comments

  1. askush nuk me tha qe kjo ishte demokracia, ne vitet 90. nje sistem i keq qe do instalonte ligesine ne shume forma ne zemer te njerzerve. Enver Hoxha lavdi vepres tende. Do inicioj rikthimin e bustit ne qender te Tiranes.

    1. JAME SHUME DAKORT PER PJESEN E DEMOKRACISE POR ENVER KURVES ROPT DHE GJITHE GJENE E GJALLE JA KAM SHKERDHY . AI ESHTE SHKAKTARI KRYESOR QE SOT JEMI NE KETE GJENDJE AI DEFORMOI NJERIUN , ROPT NE PAFUNDESI ATIJ KURVES .

  2. Ne vitin 1990 nje pjese e madhe e njerezve ishin te arsimuar me arsimin e larte te tjeret me arsimin e mesem te detyruar dhe prape shikoni si u katandisem. Nqs kjo do te kishte filluar ne 1945 ku 90% perqind ishin analfabete ky vend do ishte me keq se Libani sot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu