• |
ide | kryesore

(FOTO) Ndërroi jetë pas atentatit në makinën e prokurorit, kush ishte shoferi Andi Maloku

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjashtë ditë do të luftonte mes jetës dhe vdekjes Andi Maloku, para se zemra ti pushonte së rrahuri ditën e djeshme pas një komplikacioni shëndetësor.

Ish-polici 24-vjeçar mbeti i plagosur në atentatin që ndodhi në makinën e prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit, ku u qëllua me dy plumba dhe prokurori dhe miku i këtij të fundit, Aleksandër Laho, i njohur me nofkën ‘Rrumi’.


Maloku, shoferi i prokurorit, ndodhej te Spitali i Traumës që prej 1 nëntorit, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi, duke marrë dy plumba në mushkëri dhe një në shtyllën kurrizore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

3 Comments

  1. gjynah cun i ri. u prefsh ne paqe .

    atentati paska qene tamam se mos de noi klp-gent ibrahimi pp-arta marku dhe thone qe e ka pas fajin vete shoferi

    rrace muti ju rilindasit rrace kriminele

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu