• |
ide | kryesore

Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës së tretë

Paparazzi, Slider

Të dielën që shkoi Kastro Zizo prezantoi këngën e tij pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”.

Kënga e tij titullohet “Pema e jetës”, ndaj Ardit Gjebrea e ngacmoi Kastron lidhur me domethënien e kësaj kënge.


Kastro la të kuptohet se po shtohen degët (domethënë fëmijët) dhe në njëfarë mënyre këngëtari e konfirmoi se do të bëhet baba për herë të tretë.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme në emisionin e tij “Late night show”, Kastro zbuloi edhe gjininë e fëmijës.

Gjatë bisedës me gazetaren Genta Hodo në studio, Kastro tregoi se ka mësuar gjininë e fëmijës.

“Mora vesh dje që e kam çun”, tha Kastro i lumtur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu