• |
ide | kryesore

Kejvina Kthella e ashpër ndaj gazetarëve: Abuzoni si kafshët

F1, Paparazzi

Atentati në Shkozet, ku mbetën 2 persona të plagosur (njëri prej këtyre prokurori Ndoja) dhe një person i vdekur përfshiu dhe njëher një prej vipave të showbizzit shqiptar. Ashtu sikurse thuhet i dashuri i Kejvina Kthellës, Redjan Rraja është i arrestuari kryesor i këtij atentati. Pas lajmeve ku thuhet se ish velina e Xing me Ermalit u thirr për të dëshmuar, vetë kjo e fundit ka reaguar nëpëmjet një postimi ku shprehet mjaft ashpër ndaj gazetarëve. Velina nuk ka konfirmuar se çfarë është dhe jo e vërtetë në lidhje me këtë ngjarje. Megjithatë kjo mbetet pēr tu parë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu