• |
ide | kryesore

Loredana filmon vajzën duke kërcyer nën tingujt e muzikës së Mozzik (Video)

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme Mozzik publikoi klipin e tij më të fundit, “Dhelpër dinake”.

Të gjithë e interpretuan si një dedikim pas ndarjes. Duke qenë se teksi është bërë nga vetë reperi, shumë fansa të tij mendojnë se i dedikohet Loredanës. Dhe në fakt, kur dëgjon tekstin e kupton që është personal:


“Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate. Jena lodh tu bo debate. Ti moj dhelpën dinake, dhelpën dinake. S’ka ma debate, kaq e pate. Hiqmu prej qafe”, është refreni i këngës.

Por pavarësisht këtyre aludimeve, mëngjesin e sotëm Mozzik ka ndarë një video të vogëlushes së tij, Hana teksa kërcen me këngën e babit.

“Vajza e babit”, shkruan reperi.

Nuk e dimë nëse ka qenë Loredana ajo që I ka vendosur këtë muzikë vajzës së saj, apo vetë Mozzik, duke qenë se Hana rri më nënën e saj.

IMG_7684

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu