• |
ide | kryesore

Otamendi si shtëpiaket, adhurues serialesh: 3 tatuazhe janë inspiruar nga Serialet Tv

Sport

Është i fortë pasioni për tatuazhet për Nicolas Otamendi. Mbrojtësi i Manchester City, përvec se është një i apasionuar për tatuazhet, është edhe një adhurues i serivaleve TV. Ja arsyeja përse tre nga tatuazhet e tij janë inspiruar pikërisht nga serialet TV.

Argjentinasi ka vendosur të portretizojë fytyrën e luftëtarit Ragnar Lothbrok, një personazh nga “Vikings” dhe u interpretua nga aktori Travis Fimmel. Pastaj nuk mungojnë fytyrat e Walter White, protagonist i serialit “Breaking Bad”, luajtur nga Bryan Cranston dhe ajo e Cillian Murphy, i cili luan rolin e Thomas Shelby në “Peaky Blinders”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu