• |
ide | kryesore

Tentoi të fusë drogë, Arrestohet punonjësi i burgut të Rrogozhinës

Lajme, Të fundit

Një punonjës i Burgut të Rrogozhinës është arrestuar mbrëmjen e djeshme pasi ka tentuar të fusë drogë në ambientet e këtij institucioni.

Mësohet se shtetasi Pëllumb Sinani, është arrestuar në flagrancë pasi ka tentuar të fusë 60 gramë drogë në ambientet e Burgut të Rrogozhinës.


Grupi i hetimi ka nisur punën për të zbardhur më shumë detaje për rastin dhe për të arritur te të burgosurit që e kanë porositur drogën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu