• |
ide | kryesore

Kourtney largohet nga “Keeping Up With The Kardashians”

Paparazzi, Slider

Kourtney Kardashian do të largohet nga “Keeping Up With The Kardashians.”

“Kam vendosur të kaloj më shumë kohë me fëmijët, të shpenzoj më shumë energji për ta. Nuk po them lamtumirë,” tha ajo në një intervistë me Entertainment Tonight. “Mendoj se duhet të ndiqni sezonin e ri, Sezonin 18. Nuk po transmetohet, por po filmohet. Në këtë moment, në këtë dhomë.”


Kourtney, 40 vjeçe, ka tre fëmijë me ish-partnerin e saj, Scott Disick: Mason, 9 vjeç, Penelope, 7 dhe Reign, 4.

Themeluesja e Poosh ka kërcënuar disa herë se do të largohet nga seriali pasi është sulmur nga motrat për etikën e punës – ose më saktë, për mungesën e etikës së punës. Në një episod, Kim Kardashian i bërtiti Kourtney-t pasi kjo e fundit s’gjente dot kohë për të realizuar shërbimin fotografik të Krishtlindjeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu