• |
ide | kryesore

Maluma tregon surprizën për fansen e sëmurë

Paparazzi, Slider

Këngëtari ka fansa të grupmoshave të ndryshme, ku bëjnë pjesë edhe fëmijët. Ai jo vetëm që iu dhuron muzikë, por herë-herë bën dhe gjeste shumë të ëmbla për ta, si edhe ka bërë së fundmi për një fansen e tij.

Maluma ka udhëtuar për në Puerto Rico, për të takuar një fanse të vogël e cila ndodhej në spital.


Ai ka kënduar një këngë për vogëlushen dhe më pas një video të këtij takimi e ka publikuar në profilin e tij të Instagramit.

“Muzika dhe fuqitë e saj, ofrojnë shumë lehtësi për të gjithë ata që po kalojnë momente të vështira shëndetësore. Ardhja në Puerto Rico dhe vizita në spital më dha lumturi. Jam mirënjohës”, ka shkruar ai krahas videos.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.