• |
ide | kryesore

Neymar harron akuzat për përdhunim: rikthehet në Barcelonë me modelen Noa Saez

Sport

Momentet e vështira për Neymar duket se kaluan. Pasi zgjidhi cështjen e akuzave për përdhunim dhe rifitoi zemrën e tifozëve të Paris Saint Germain, braziliani duket se ka rrëmbyer edhe një zemër të re. Tani duhet vetëm të rikuperojë dëmtimin që po e mban larg fushave. Kampioni brazilian i PSG, pasi ndoqi suksesin 2-1 të shokëve të skuadrës, 2-1 kundër Brest, është nisur fluturim drejt Barcelonës për të marrë pjesë në një festë. O’Ney është pikasur në shoqërinë e Noa Saez, modelja bukuroshe spanjolle që, në Instagram Stories të saj, nuk e ka fshehur afërsinë me kampionin e Selecaos.View this post on Instagram

Saturday night

A post shared by Noa Sáez (@noasaaez) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu