• |
ide | kryesore

Action Bronson është bërë baba për herë të tretë

Paparazzi, Slider

Reperi me origjinë shqiptare, Action Bronson është bërë baba për herë të tretë!

Ka qenë vetë Bronson ai i cili ka publikuar një fotografi në profilin e tij në instagram ku ka pozuar me foshnjën e porsalindur nga spitali:


“Një kapitull i ri i jetës”, shkruan reperi.

Ky është fëmija i tij i tretë pas Elijah dhe Hannah – me ish-të dashurën e tij..

Në vitin 2017 ai postoi për herë të parë një imazh të të dashurës së tij aktuale Vale, e cila është mjaft simpatike.

Fotoja e saj e parë për publikun ishte me barkun e rrumbullakosur ku zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu