• |
ide | kryesore

Fifi dhe Remzie Osmani së shpejti me një projekt të përbashkët

Paparazzi, Slider

Fifi do të vijë shumë shpejt me një projekt të ri muzikor. Këtë herë bëhet fjalë për një tjetër bashkëpunim me një artiste nga Kosova. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Remzie Osmanin, për të cilin “Prive” ka zbuluar se do të publikohet pas një muaji, në prag të festave të fundvitit.Dy artistet madje po përgatisnin një videoklip i cili do të publikohet shumë shpejt. Nuk dihet ende nëse do të jetë një baladë dashurie apo këngë ritmike, por kjo pritet të zbulohet në vetëm pak javë nga vetë këngëtaret.
eateorSssClear”Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu