• |
ide | kryesore

Fotot e LSA/ Pamjet e frikshme të përleshjes te unaza

Arkiva, Lajme, Të fundit

Skena të frikshme po ndodhin Astiri, gjatë përplasjes së banorëve që mbrojnë shtëpitë dhe forcave të policise që mbështesin aksionin e IKMT per shembjen e banesava në vijim të punës për Unazen e Re.

Banoret kanë kundershtuar me dhune policinë, duke hedhur gurë në drejtim te tyre. Nuk ka munguar edhe perdorimi i molotovit, aq sa në disa zona janë parë ndertesa në flakë.


Janë shënuar të lënduar edhe nga forcat e policisë edhe nga banorët, ndërkohë që të tjerë banorë duken të vrapojnë për të shpëtuar.

zjarr unazazjarr unaza1zjarr unaza2zjarr unaza3zjarr unaza4zjarr unaza5zjarr unaza6

4 Comments

  1. Skandali mbulon skandalin. Marrveshja per Shengenin Ballkanik
    Gjykata Kushtetuese etj…

    E çuditshme do jete qe Rama te thote nuk dua pushtet dhe po jap dorheqjen se cdo lloj cudie e kemi pare. Keshtu qe mos u cudisni per nje rregjim te ri ose mbreteri

    1. po ca karin thu o doktorr gerti, fakti qe qeveria, reformat e drejtesia mbeshteten fort nga nderkombetaret, tregon se luli ka bo nje faj te madh… se ca faji?! le te dali ta spjegoje se ku ka vjel fonde, ku ka marre opinione dhe sugjerime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu