• |
ide | kryesore

I jep fund beqarisë Dulce Maria

Paparazzi, Slider

Së fundmi, Dulce Maria është e njohur edhe si këngëtare ku shpesh publikon këngë. Të reja nga Dulce ka edhe në jetën private, pasi që, u martua.

Ajo dhe partneri i saj Paco Alvarez filluan të dilnin sëbashku që prej vitit 2016. Pas një lidhej 3 vjeçare çifti kurorëzoi në martesë dashurinë e tyre. Kujtojmë që Dulce po sjell këngë me këngëtarin shqiptar Mirud, madje, ky i fundit këtë lajm e dha ekskluzivisht për Syri.Net Kosova.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu