• |
ide | kryesore

Mardhënia e Mozzik dhe Loredanës jo ashtu siç e mendoni

Paparazzi, Slider

Kënga e bujshme e Mozzik, sapo u publikua nga vetë Loredana në Instastory-n e saj dhe kjo tregoi gjithçka!

Pak minuta pasi Mozzik foli në emisionin “NIN”se kënga nuk është dedikim për ish-partneren e tij, ajo bëri gjestin e papritur.

Jo vetëm që publikoi këngën, por Loredana këndonte dhe buzëqeshte ndërkohë që e dëgjonte të luhej në sfond.

Fansat e reperes janë befasuar nga ky veprim.

Loredana sapo tregoi se marrëdhënia e saj me Mozzik është shumë në rregull!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu