• |
ide | kryesore

Përplasjet tek Astiri, PD publikon emrat e banorëve që përfunduan në spital, mes tyre edhe një 80-vjeçar

Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike ka publikuar emrat e banorëve të Astirit që kanë përfunduar në spital, pas situatës së tensionuar tek Unaza, ku pati përplasje me policinë pasi IKMT nderhyri per shembjen e banesave.

Ish-deputetet e PD-së Albana Vokshi dhe Dhurata Çupin vizituan nga afër banorët e plagosur, mes të cilëve ka dhe të moshuar, ku më i vjetri është Isuf Gjata 80 vjeç. Ndërkohë, dy prej 7 të lënduarve janë gra.


LISTA E PUBLIKUAR NGA PD
Mahmut Imallari 57 vjeç
Isuf Gjata 80 vjeç
Artur Nuja 43 vjeç

Gentian Alla, 36 vjeç
Çerçiz Jaçe, 74 vjeç
Adelina Shehu 46 vjeç.
Dhurata Shehu 69 vjeç

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu