• |
ide | kryesore

Update/ Shemben 5 objekte tek Astiri, vazhdon punën IKMT

Arkiva, Lajme, Të fundit

Mjetet e rënda të IKMT kanë prishur 5 objektet e para tek zona e “Astir” për projektin e Unazës se Madhe.

Aksioni ka nisur ne orët e para të mëngjesit, ndërkohe qe deri ne oren 10.00 janë prishur 2 objekte tre katëshe, 2 dy katëshe dhe 1 një katëshe. Aktualisht 4 mjete të IKMT janë duke punuar ne 2 objekte të tjera.


5 Comments

 1. O SHQYPNI E MJERA SHQIPNI
  KUSH PO TE QET ME KRYE NE HI.
  KUSH TY JETEN PO TA NXI
  KUSH PO I LEN VOGELUSHET PA SHPI
  MOS ESHTE DITA E KIAMETIT
  MOS KA DALE BALOZ PREJ DETIT
  SI PO I QET HARAC MILETIT
  DITE PER DITE ME SHEMB KA I SHPI
  DITE PER DITE NE BURG ME I SHTI

 2. Po mire mo ju qe thoni do jua demshperblejme zaptuesve qe kane bere vila hotele biznese dyqane me qera qe kane shitur token e tjeterkujt etj etj, ME LEKET E KUJT DO I DEMSHPERBLENI ?? Te Pampurit te Balliut Rames, Rucit thoni me cilet leke do i demshperbleni ? Apo si gjithmone me leket e mesuesve, infermiereve, punetoreve te rrobaqepsive a te minierave, kujt ? Prandaj sju ndjek me njeri se jeni thjesht populiste e doni te vini ne pushtet e jeni po z si Rama, Balla, Ruci Meta e me shoke, te paudhe te pabese hajdute nga koka te kembet ju dhe bijte tuaj..

 3. Po me kompanine D H Albania cfare u be. Edhe Amerikanet po i qi ne vythe KM yne i lavdishem. Lek i madh po paguhet.
  Basha kalon nga nje dege ne tjetren si harabel. Basha duhet te ike se nuk e can dot kete pune. Nuk e lene rehat ca kusure qe ka.
  PD duhet ta udheheqe nje femer trime e pa perlyer dhe te udheheqe njerezit e rraskapitur ka keta te pa ngopur qe jane ne pushtet. Te marre pushtetib e ti fuse nje nga bje ne biruce qe te gjeje rehati e paqe ky vend.

 4. Te kuptohemi. Kur them nje nga nje nga gjithe krahet e politikes kush ka ngjyer duart dhe tallur me leket e popullit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu