• |
ide | kryesore

Veliaj mbron dhunën policore ndaj “zaptuesve”: Tirana po çlirohet

-Instant, Arkiva, Të fundit

Kryebashkiaku Veliaj është rreshtuar përkrah dhunës policore ndaj banorëve të unazës gjatë aksionin të ndërmarrë nga IKMT në zonën e Astirit. Teksa ka shpërndarë lajmin e Top Channel, në llogarinë e tij Veliaj ka shkruar se nuk do të tolerohet askush që ka ngritur banesat mbi kulturën e zaptimit të pronës.

Postimi i Veliajt:


Nese ke marre parate apo perqindje ne pallat, eshte e arsyeshme ta ndalosh sabotimin e Tiranes! Partite e ngritura mbi kulturen e zaptim-bllokimit ne pikiate!

6 Comments

  1. Ti je nje plehre qe do te terheqin zvarre ne rruget e tiranes dhe nuk do kesh ku te fshihesh o maskara, kjo qe po i beni ju ketij populli nuk ka zot qe ta harroje, mallkuar qofshi

  2. do i hani karin si ja hani te gjthe politikaneve,do ju bejme ate do ju bejme kete e prape si bole ngelemi,bejne ca u do kari me popullin e qeni qe les nuk te ha

  3. Nuk ka djem Shqiperia joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Ka 150 vjet qe Avdi Pasha therret per nje trim drague qe fort kerkoi e smund e gjet.

  4. po mer te keqen se ato pronat e atyre tek 15 kateshi i shtetezove me 200 mije lek dhe ia fale gecajt per te bere hotelin e ri, flet ti per kulturen e prones mer pabreks, pabuks ordiner , qe je qire ne byth per sponsorizimet e sorosit dhe ambasadave.

    Ik mer bythqir djale mos fol per pronen ti se je e kundeta ligjit, prones dhe cdo gjeje qe do te thote prone shtet liri atdhe fe ,
    ti je nje mut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu