• |
ide | kryesore

VIDEO/ Zbulohet sharja e Ronaldos kur u zëvendësua nga Sarri

Sport

Ylli portugez duket se nuk është në momentet e tij më të mira në fushën e blertë. Këtë gjë e ka treguar dhe zëvendësimi që i bëri trajneri Maurizio Sarri në minutën e 55-të në ndeshjen ndaj Milanit.

Nga shumë media italiane u tha se sulmuesi pas daljes nga fusha e blertë e ka fyer rëndë trajnerin, por kjo duket se nuk është e vërtetë. Nga leximi i buzëve që kanë bërë ekspertët, ylli portugez duket i mërzitur më shumë me veten dhe lojën që nuk e ka në nivelet që do ai sesa me Sarrin.


Sipas gazetës italiane “Tuttosport”, në momentin që ka dalë nga fusha në nerva e sipër Ronaldo ka përdorur shprehjen “Porra caralho!” e përkthyer në gjuhën shqip “vari k…”, por kjo teknikisht nuk është dhe as nuk mund të konsiderohet si fyerje.

1 Comment

  1. A keni provuar të merrni kredi nga bankat pa sukses? Urgjentisht duhen para për të dalë nga borxhi? Keni nevojë për para për zgjerimin ose krijimin e biznesit tuaj? Merrni një kredi nga një nga kompanitë kryesore të kredisë në Mbretërinë e Bashkuar. Për më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni përmes WhatsApp: +14092051142 ose me email: [email protected]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu