• |
ide | kryesore

Zbulohet letra që mbretëresha i ka dërguar princeshë Dianës

Paparazzi, Slider

Në martesën e saj, marrëdhënia me princ Charles nuk ka qenë gjithmonë e mirë e në një prej këtyre ditëve, ajo ka vendosur të thotë disa të vërteta.Ajo ka treguar se në marrëdhënien e tyre kanë qenë gjithmonë tre, ajo, Charles-i dhe Camila.

Më vonë zbuloi se e kishte tradhëtuar bashkëshortin e saj me James Hewiit.


Menjëherë pas kësaj deklarate, mbretëresha i nisi një letër asaj, ku e nxehur për prishjen e imazhit të djalit të saj, i shkruante: “Divorcohu njëherë e mirë”. Edhe pikërisht kështu ndodhi, një vit më pas, në 1996, i dhanë fund martesës së tyre, e cila kishte mbaruar që në fillimet e

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu