• |
ide | kryesore

19-vjeçarja lind fëmijën në pistën e vallëzimit

Stil

Një vajzë adoleshente shkoi në një klub nate edhe pse ishte shtatzënë, dhe lindi në mes të pistës së vallëzimit.

Ngjarja ndodhi në Tuluzë të Francës, dhe 19-vjeçares i nisën shtërzimet në 5:30 të mëngjesit.


Stafi i klubit e ndihmoi vajzën të ruante qetësinë sa të vinte ambulanca, pasi situata dukej e rrezikshme.

Stafi u udhëzua nga mjekët në telefon se çfarë të bënin për ta ndihmuar vajzën. Vajza nuk dukej në panik, sipas stafit, por ishte e shqetësuar për foshnjen që po dilte aq shpejt. Gjithsesi, çdo gjë përfundoi pa probleme dhe të dy janë mirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu