• |
ide | kryesore

Angela Maritni: Planet për një fëmijë, jo shumë të largëta

Paparazzi, Slider

Në një rrëfim mbi të kalurën dhe librin e sapo publikuar në shiqp në emisionin  e pasdites me Rudinën, Angela është ndalur dhe të planet për të zgjerimin e familjes pas martesës. Modelja shprehet se një fëmijë nuk është në planet e largëta të saj dhe bashkwshortit Drago, por shprehet se dëshiron të jetë gati në çdo lloj drejtimi kur kjo të ndodhë.


“Dua t’ë jem gati në çdo gjë kur të mar vendimin për të lindur një fëmijë, dua ti mësoj se nga vijm, çfarë është ankthi, cili është synimi jonë për jetën, gjërat që ne nuk kemi mundur t’i mësojmë në shkollë, jetën e vërtëtë”, shprehet Angela Martini.


1 Comment

 1. do e beje kur te jete 50 vjec
  se edhe mami i saj kur u martua me arnoldin nga zvicra e filloi jeten
  vetem femije nuk polli dot mami
  kusuri i arnoldit nga zvicra se mami i angela-s i kishte bere 2 femije nga 2 burra edhe 3 martesa te mepareshme
  eshte turp qe kesaj femre ju be reklame rendshem keto dite
  o para moj para e hedh ujin ne hava thuaj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu