• |
ide | kryesore

Fier, gjendet e vetëvarur në kasolle një grua

Lajme, Të fundit

Një 57-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Burime nga policia bëjnë me dije se gruaja është gjetur pa shenja jetë, e varur në kasollen e bagëtive, pranë banesës së saj.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:05, në fshatin Sektor-Seman, Fier.


“Dyshohet se është vetëvarur pranë banesës së saj (në kasollen e bagëtive), shtetasja E.Sh, 57 vjeçe”, njofton policia.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu