• |
ide | kryesore

FOTO/ Djali i Arnold Schwarzenegger në lidhje me një vajzë shqiptare

Paparazzi, Slider

Prej kohësh në media thuhet se djali i Arnold Schwarzenegger, Joseph Baena, është në një lidhje me një vajzë shqiptare të quajtur Nicky Dodaj.Dyshja nuk e ka pranuar ende lidhjen, megjithatë ata janë parë disa herë në shoqëri të njëri-tjetrit. Hera e fundit që janë parë bashkë ka qenë mbrëmja e kaluar në një lokal nate të quajtur,  “Bootsy Bellows”.

Nicky kishte veshur një palë xhinse të gjera të kombinuara me një crop top të zi dhe xhaketë lëkure.

Nicky Dodaj është vajzë e prindërve shqiptarë, të cilët vite më parë kanë emigruar në SHBA.

Ajo ka afër 10 mijë ndjekës në Instagram dhe me krenari tregon se është shqiptare. Shpesh shihet me foto të flamurit shqiptar dhe nga komentet shihet se di mirë edhe shqip.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu