• |
ide | kryesore

Ky është mashkulli më seksi në botë për vitin 2019-të

Paparazzi, Slider

Ai është një ndër meshkujt më të suksesshëm në muzikë dhe një nga fituesit më të rinj të çmimit prestigjioz, EGOT.

Por tani John Legend ka marrë dhe një titull të rëndësishëm nga revista “PEOPLE” pasi u shpall mashkulli më seksi i vitit 2019.


Revista njoftoi se këngëtari i hitit “All of me”  do të mbajë titullin e dhënë vitin e kaluar për aktorin Idris Elba.

Ky lajm ka gëzuar veçanërisht bashkëshorten e tij modele, Chrissy Teigen, e cila ka publikuar foton e bashkëshortit ndërsa shkruan:

“Ke bërë një rrugë të gjatë zemër”.

Për këtë ka reaguar edhe vetë këngëtari përmes një krahasimi që bën me aktorin që i mori titullin, duke publikuar një foto të vjetër të vetes dhe duke pranuar titullin e dhënë nga “PEOPLE”:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu