• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shikoni çfarë stuhie detare po godet Himarën!

Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti i keq vazhdon në jug të vendit.

Bashkia e Himarës ka publikuar pamjet e një stuhie detare dhe i ka bërë thirrje bizneseve buzë detit të tregojnë kujdes dhe t’i drejtohen në rast problemesh.


Ndiqni pamjet:

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu