• |
ide | kryesore

Pas mungesës në muzikë, Rihanna kërkon falje publike (Foto)

Paparazzi, Slider

Përmes një fotografie të hedhur në Instagram, u ka kërkuar falje ndjekësve të saj.

Në këtë foto, Rihanna tha se ky vit ka qenë shumë dominues për të dhe nuk ka pasur kohë thuajse për asgjë, madje, as për familjen e saj. Më pas, RiRi dha lajmin e mirë. Ajo po punon në një projekt muzikor që pritet të lançohet shumë shpejt. Fjala është për këngën që do ta quaj “Balance”, por, nuk tregoi se kur do ta publikojë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu