• |
ide | kryesore

Aktorja pendohet për martesën me miliarderin 48-vite më të madh

Paparazzi, Slider

Aktorja turke Meltem Miraloglu i habiti të gjithë kur një muaj më parë kurorëzoi në martesë dashurinë me miliarderin amerikan 80-vjeçar.


Megjithëse ishte munduar që martesën ta mbante larg syve të publikut, lajmi bëri xhiron e rrjetit.


Por një muaj pas dasmës që u organizua në fshehtësi, mediat shkruajnë se çifti po shkon drejt ndarjes.

“Dua të shpëtoj”, është raportuar të ketë thënë aktorja duke qarë, dhe duke kërkuar të kthehet në Turqi.

Dasma e çiftit u mbajt në fillim të tetorit dhe aktorja ndodhet aktualisht në Amerikë.

Ajo që u ka bërë të gjithëve përshtypje është fakti se Meltem ka luajtur rolin e një vajze të re në serialin “Jeta vazhdon” tetë vite më parë dhe në film, ajo martohej me një 70-vjeçar.

Duket se ky rol i ka parashikuar asaj të ardhmen, pasi historia e serialit u realizua në jetën reale, por nuk ishte e shkruar.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu