• |
ide | kryesore

Kapen 15 klandestinë në Kukës, donin të shkonin në Kosovë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Kukësit ka kapur 15 klandestinë të cilët kishin destinacion Kosovën.

Klandestinët janë me shtetësi kurde dhe siriane.


Raportohet se ata u kapën tek ura e Drinit të Zi mbrëmjen e djeshme.

Në mesin e klandestinëve janë 4 gra e fëmijë. Nuk dihet ende nëse ka shqiptarë të përfshirë ose të arrestuar për ngjarjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu