• |
ide | kryesore

Përplasja Rama-Meta për Kushtetuesen, Basha njofton dalje për mediat

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryedemokrati Lulzim Basha njofton dalje për mediat në orën 19:00 nga selia e PD.

Mësohet se lideri i opozitës do flasë për debatin e ditëve të fundit mes Qeverisë dhe Presidencës për çështjen e Gjykatës Kushtetuese.


“Në orën 19.00 kryetari i opozitës, Lulzim Basha, zhvillon një konferencë për median në selinë e PD”, thuhet në njoftimin e shpërndarë nga PD.

7 Comments

 1. Thuaj cfare te duash, por fjalet per Ramen jane konsumuar me shume se fundshpina e lali erit ne kete vend. Vetem nje fjale ka mbetur: Rrrebelim!

  1. rrebelim per cfar mo shoku. je ne terezi apo jo. keta jan te gjith shok, leje ca bejn keshtu neper ekrane. ke par ti te denohet ndonje nga keta apo te humbasin ndonje cik pasuri ndonje nga keta? asnje pervec ndonje fakiri. ne kemi presidentin qe u kap me presh ne dor dhe ne vend te ishte ne burg eshte president. fakirat neper portale bejn lojen e ketyre pasi keta jan bashk. ketu duhet nje albin kurti qe te thyej establishmentin e ketyre ish-enveristave qe na u ndan neper parti politike pluraliste.

   1. Po me.pelqente komenti deri sa the albin kurti. A mjer ti, po brenda njenkomenti kontradinton veten. Me sakt rreshtat e para i kontradikton me rreshtat e dhjete. Kujton se albini do ja sekuestroje pasurite ? Hahahahahahahaha
    pupupu çthua mor bir

 2. Luli rrezik ben ndonje kamer te fshehte me ato qe thote dhe ne darke e shikon me Edin dhe qeshin. Puna eshte se keta loqet e PD e marrin seriozisht….

 3. o Bashe ke dal komplet nga skena. Tani eshte Like Floriri, Like blloku, ose Like 7% rockstari i momentit. ju jeni te gjith shok si klas politike tranzicioni. te gjith shqiptaret me mend e din qe keto jan lojra qe spin uj. Rama donte te bente zgjedhje te parakohshme kur gruja e like floririt hoqi cizmen e doli nga parlamenti, po sikurse e di the ti o basha, xha semi tha: te qim ne byth dhe ty o rame, mendohu mir. nuk e lan te bente zgjedhje pasi nuk leshojn kurre reformen ne drejtesi. jan me te medha keto pun sesa ti, rama e like floriri. ti e di me mir se je nen hetim. ua ka lidh koqet me spango xha semi se jeni te gjith te degjeneruar e te shantazhueshem.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu