• |
ide | kryesore

Tiranë/ Gjendet një trup i pajetë tek ‘Brryli’

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarjë e rëndë shënohet gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqyet.


Tek ‘Brryli’ është gjetur trupi i pajetë i një personi.


Trupi i perket një mashkulli. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së personit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.