• |
ide | kryesore

Publikohet video e Genta Ismailit duke puthur një mashkull (Video)

Paparazzi, Slider

Ndonëse gjithmonë ka pasur vëmendjen e mediave, Genta Ismajli është përpjekur që jetën e saj private të mos e bëjë publike.

Këngëtarja është përfolur disa herë për një histori dashurie, megjithatë ajo asnjëherë nuk ka folur për të.


Këngëtarja iu shmanget herë pas here pyetjeve për jetën personale, por nuk e dimë ç’do të thotë pasi të shohë këtë video.

“Prive.al”, ka siguruar një video të këngëtares teksa ajo puthet në buzë me një mashkull, identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik.

Kujtojmë se momentalisht Genta ndodhet në Turqi dhe po punon për një bashkëpunim me një artist turk.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu