• |
ide | kryesore

Kim K: Kanye është njeriu më i thjeshtë në botë

Paparazzi, Slider

Kanye West është një prej reperëve me më shumë ndikim në SHBA.

Në fund të ditës, sipas gruas së tij, West mbetet burri më i thjeshtë në botë. Gjatë një interviste dhënë së fundmi për revistën Stellar, Kim tregoi se si është të jetosh me Kanye-n. Ndër të tjera ajo theksoi se e ka gjetur çelësin e lumturisë së tij. “Ai është shumë i thjeshtë. Nëse unë i sjell atij një kek brown të ngrohtë dhe pak akullore, ai është shumë i lumtur.”


Kaq?! Vetëm një kek me akullore e bëjnë të lumtur?! Sipas Kim-it po, por sidoqoftë, të mos harrojmë që Kanye është po ai që si pelqeu looku i gruas së tij për Met Gala dhe ja tha këtë vetëm disa minuta para eventit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu