• |
ide | kryesore

Pasi u zunë për një të dashur, Selena shpreh simpatinë për Bella Hadid

Paparazzi, Slider

Një javë më parë, Selena Gomez ndoqi Bella Hadid ne instagram.

Shkak për krizën me tyre u bë The Weeknd, ish- i dashuri i të dyjave.  Bella ende nuk e ndjek Selena-n, por kjo s’e ndalon yllin e Disney-it, t’i lërë një koment.


Dje, Bella postoi një foto dhe Selena s’rezistoi dot pa i komentuar. “Mahnitëse” i shkroi këngëtarja, por Hadid e fshiu foton nga Instagram-i i saj. Bella-s ndoshta ende nuk i ka kaluar inati i vjetër dhe komentet e Gomez-it, s’i përtyp si shumë miqësore. Kanë kaluar dy vite që nga koha kur Selena dhe The Weeknd ishin të lidhur, por të gjithë e dinë që ajo dhe motrat Hadid s’kanë patur simpati për njëra tjetrën.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu