• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si hyjnë grabitësit në këtë pallat te “21 dhjetori” në Tiranë

Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës ka arrestuar një 50-vjeçar me iniciale A.H., i cili vidhte dekoderat që bëjnë shpërndarjen e sinjalit televiziv tokësor dhe satelitor. Ai është filmuar teksa futet në një banesë në zonën e “21 dhjetorit” dhe më pas këto dekodera i shiste tek një magazinë.

Policia thotë se ka proceduar edhe pronarët e magazinës me iniciale Sh.Xh. dhe P.D. që blinin dekoderat e vjedhur. Më oshtë pamjet kur grabitësi futet në një kompleks në Tiranë:


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu