• |
ide | kryesore

29 vjeçarja me pasaportë false të Kim K

Paparazzi, Slider

Një 29 vjeçare kolumbiane kishte përdorur foton e yllit të Instagramit Kim Kardashian në pashaporten e saj fallco.

 Gruaja që vizitonte Këlnin u paraqit me  këtë pasaportë në bankë dhe punonjësit menjëherë njohën foton e Kim Kardashian.

29 vjeçarja më pas u arrestua nga policia gjithashtu agjentët sekuestruan dhe dy kartat e saj pasi rezultuan të rreme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu